Kā Volvo Group struktūrvienība mēs esam finanšu dienests vienam no vadošajiem pārvadājumu risinājumu nodrošinātājiem pasaulē.

Volvo finanšu pakalpojumi nodrošina visaptverošu finanšu pakalpojumu klāstu kravas automašīnu, būvniecības aprīkojuma, autobusu un peldošo transportlīdzekļu ražotājiem. Galvenie zīmoli, ko atbalsta Volvo finanšu pakalpojumi, ir Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks, SDLG un Eicher.

Volvo finanšu pakalpojumi ir dibināti 2001. gadā, un to galvenais birojs atrodas ASV, Ziemeļkarolīnas pilsētā Grīnsboro. Šajā uzņēmumā strādā vairāk nekā 1400 cilvēku visā pasaulē, un uzņēmums nodrošina saviem klientiem finansēšanas un apdrošināšanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valstīs.

Mūsu uzņēmuma cieņpilnās un labvēlīgās kultūras dēļ esam atzītākais darba devējs savā nozarē un Volvo Group klientu un izplatītāju visbiežāk izvēlētais finanšu pakalpojumu nodrošinātājs. Lai gan esam globāla organizācija, mēs cenšamies arī izmantot vietējo kompetenci efektīvākai darbu izpildei. Esam apņēmušies veidot un uzturēt ilgtspējīgu sadarbību visos uzņēmējdarbības cikla posmos.

Volvo Group

Volvo Group

Volvo finanšu pakalpojumi ir Volvo Group struktūrvienība. Volvo Group ir viens no vadošajiem kravas automašīnu, autobusu, būvniecības aprīkojuma, peldošo transportlīdzekļu un stacionāro rūpniecisko iekārtu spēka agregātu ražotājiem pasaulē.

Uzziniet vairāk par Volvo Group
Vadiet savu nākotni

Vadiet savu nākotni

Kopā kā vienota komanda, kas dodas vienā virzienā, mēs cenšamies uzlabot savu sniegumu jaunā līmenī it visā, ko darām. Darbiniekiem, kas vēlas attīstīties, mēs piedāvājam rosinošu un aizraujošu darba vidi ar interesantām karjeras izaugsmes iespējām.

Apmeklējiet mūsu sadaļu par darbu